Jonida Maliqi ka udhëtuar së fundmi drejt Zanzibar-it në Afrikë ku po kalon disa ditë pushimi me miqtë e saj.

Këngëtarja ka ndarë disa foto dhe video me ndjekësit në Instagram, mes së cilave dhe një moment qesharak që i kanë bërë miqtë e saj.

Ndërsa këngëtarja ishte pa vëmendje, mikesha e ka ngacmuar te këmba, duke e trembur atë. Ka qenë vetë Jonida e cila ka ndarë këtë video qesharake me ndjekësit krahas së cilës ka shkruar:
“Imagjino të më kishin kafshuar”, shoqëruar me një emoji breshke.