Binjaket e Vjosa Osmanit mbushin 10 vjet jetë

Vajzat binjake të presidentes Vjosa Osmani, mbushin sot 10 vjet jetë.

E para e shtetit të Kosovës ka postuar një fotografi të vajzave të cilat quhen Dua dhe Anda, njofton Klankosova.tv.

“10 vjet jetë, gëzim e dashuri e pafund me dy dritat e syve”, ka shkruar Osmani në rrjetin social Facebook.