Ish-partneri i Adriana Matoshit i propozon fejesë të dashurës së tij të re

Ish i dashuri i Adriana Matoshi, Keith Groeneveld ka qenë i pranishëm tek mediat shqiptare për një kohë të gjatë.

Futbollisti afrikano-belg duket se ka nisur një romancë të re pasi ka bërë një postim një rrjete sociale. Madje, bëhet e ditur se ai i ka propozuar fejesë partneres së tij.

Keith dhe Adriana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para dy viteve.