Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj (Video)

Rajoni i Sarajevës dje është goditur nga dy tërmet, e momenti i tërmetit të parë është regjistruar në programin e mëngjesit të televizionit të Sarajevës.


Në fakt prezantuesja Vanja Semiq ishte duke biseduar me të ftuarën Amra Selimoviq kur filloi të dridhet toka, transmeton Telegrafi.

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt –…Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania“Gjendja e pritjes”: Arsyeja pse ti nuk i përfundon kurrë gjërat në momenti…Mbi 100 vite më parë jetonin 805 persona, sot është një “qytet fantazmë” në Kanada – të…E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet …
“Mendoj se ishte tërmet”, tha e ftuara në studio derisa për pak çaste u duk se mbretëroi një atmosferë paniku.

Prezantuesja më pas filloi të trembet dhe pyeti: “A ishte vërtetë tërmeti”.

Ndryshe Sarajeva u godit dje nga dy tërmete, njëri në 9:20 të mëngjesit dhe kishte një fuqi shkatërruese prej 4.2 shkallë të Rihterit.

Ndërsa i dyti ndodhi në ora 18:00 me një fuqi më të vogël – pra prej 3 shkallë të Rihterit.