Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves, Joana Sanz, duket në formë të mirë në një selfie të postuar minuta pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim.


Modelja spanjolle u shfaq e patrazuar në foton që postoi në Instagram – vetëm pak minuta pasi u shpall dënimi i ish-bashkëshortit të saj.

Sanz, i cili ndodhet në Maspalomas, Gran Canaria për një xhirim reklamash, sipas El Espanol, postoi një seri fotosh në Instagram.

Në njërën prej tyre ajo ka shpërndarë një foto teksa mban një kafe teksa është e rrethuar me mjete grimi.

Modelja dëshmoi në gjykatë në fillim të këtij muaji se ish-bashkëshorti i saj ishte i dehur dhe se u përplas dhe u rrëzua në shtrat, kur mbërriti në shtëpi natën e 30 dhjetorit.