Stephanie Seymour (55) ka treguar se ajo ende është një sirenë seksi derisa ka pozuar në të brendshme… 30 vite pasi ajo ishte shfaqur në një sfilatë në Paris dhe kishte filluar një lidhje me rokerin Axl Rose

Stephanie Seymour, njëra prej top modeleve të viteve 80-ta dhe 90-ta, ku kishte zënë shpesh ballinat e Vogue dhe sfilonte për Chanel, është paraqitur pothuajse e njëjtë sot.

Bukuroshja brune ka bërë një fotosesion në San Diego, Kalifornbi, derisa karrierën e saj e ka zhvilluar si aktore në filma dhe videoklipe.
Ajo ka postuar në të brendshme për numrin e fundit të Vanity Fair dhe duket porsi një vajzë e re, duke treguar edhe tani se vitet janë vetëm numra për disa vajza.