Katy Perry së fundmi ka bërë një retrospektivë, ku ka treguar dhe një gabimi të sajin në lidhje me bashkëpunimet muzikore.

Ylli i popit tha se i vjen keq vetëm për një bashkëpunim që e refuzoi në të kaluarën.

Bëhet fjalë për një propozim nga Billie Eilish për këngën “Ocean Eyes”, para se artistja e re të merrte famën që ka aktualisht.

38-vjeçarja tha: “Ky ishte gabimi im më i madh, duke refuzuar një pjesë kaq të mrekullueshme të këtij artisti të mrekullueshëm”.