Një person është gjetur i vdekur në një fushë në zonën e komunës Kantanos Selinos, në Greqi.

Viktima, rreth 35 vjeç, mund të jetë me origjinë shqiptare dhe është gjetur i vdekur me prerje në fyt, dyshohet nga një sharrë elektrike me motor, shkruan Protothema.gr.

Policia po heton rreth ngjarjes së rëndë dhe identifikimit të viktimës