Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë, 4 të lënduar

Sapo ka ndodhur nje aksident ne rrugen Shkup Tetove ku kane mbetur 4 te lenduar. Sic meson TetovaSot aksidenti ka ndodhur ne afersi te fshatit Grupcin mea nje kamioni dhe nje veture.
Policia eshte ne vendin e ngjarjes dhe ka bllokuar rrugenn