“KF Shkëndija me paraqitjet e saj në kualifikimet e Ligës së Konferencës dëshmoi cilësi dhe profesionalizëm të vërtetë.

E tillë ishte edhe ndeshja e sotme kundër skuadrës suedeze AIK, por kuq e zinjtë ishin të pafatë pas ekzekutimit të penaltive.

Uroj shumë suksese për skuadrën në sfidat e rradhës”, ka shkruar Grubi