Një femër ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë në Fushë Kosovë.

Policia bën me dije përmes raportit 24 orësh se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt, transmeton Klankosova.tv.