Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka treguar asetet e saj në një fotosesion të fundit

Bukuroshja kosovare është parë e veshur me një fustan ngjyrë rozë e ku ajo i tregon asetet e saj.

Këngëtarja tregon fundshpinën e saj, teksa fustani është i hapur.
“Melinda FT”, ka shkruar ajo duke paralajmëruar kështu sigurisht ndonjë këngë të re të saj.

Kënga e saj e fundit “All Night” është njëra prej këngëve më të dëgjuara të saj dhe ajo ka më shumë së 9.6 milionë klikime.