“Sot me dhimbje po ndahemi nga një mik, baba, politikan, atdhedashës, intelektual i ngritur, i sinqertë dhe kombëtar” ka shkruar lideri i ASH -së Ziadin Sela informon Tetovasot

Ai u shpreh se i përjetshëm do të jetë kujtimi për presidentin Bujar Nishani.

Ngushllime familjes Nishani, Republikës së Shqipërisë dhe mbarë popullit shqiptar!ka shkruar Sela .Tetovasot