Princi William dhe Kate Middleton u bënë viral në TikTok pas një momenti të ëmbël të postuar në internet.

Një fans i Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit ka postuar një video në të cilën çifti është kapur për dore teksa hyjnë në hotelin ku po qëndronin në Barbados.

Momenti u kap nga Jimmy Rex dhe shumë përdorues të TikTok nxituan të komentojnë videon.

“Sa çift i ëmbël”, ka shkruar njëri, ndërsa një tjetër ka thënë: “Oh, ata duken shumë të relaksuar”.

 

@mrjimmyrex This couple staying in the Bahamas had 35 security guards! #princewilliam #katemiddleton #royalfamily #royalty #security ♬ original sound – Jimmy Rex