Një vajzë 8-vjeçare ka tërhequr vëmendjen e qindra mijëra ndjekësish të You Tube, pasi ajo shfaqet duke përdoru armë zjarri dhe duke i shpjeguar llojin e tyre.

“Ekspertja” e vogël e armëve mund të përdor nga më të voglat deri tek më të mëdhatë dhe madje dhe flakëhedhëse

Autumn Fry ka 160 mijë ndjekës në Youtube, të cilët kanë parë miliona herë videot e saj ndërsa qëllon apo monton armët e zjarrit.

Babai i saj, Randy tregon se ajo i adhuron armët edhe pse në moshë të re dhe se është një profesioniste e vërtetë.

Ai madje insiston se “fëmijët janë e ardhmja e armëve në Amerikë dhe Autumn është një modele e vërtetë për të ardhmen”.

https://a2news.com/wp-content/uploads/2021/10/640x360_MP4_8579826981842563236-1.mp4?_=1