Dy të dyshuarit për vrasjen në Mitrovicë janë ende në kërkim.

Këtë e ka bërë të ditur për Klankosova.tv zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Avni Zahiti.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate, ku viktima pas pranimit të ndihmës së parë në Spitalin Rajonal Mitrovicë është dërguar në QKUK dhe duke mos u përballuar lëndimeve të marra ka vdekur.

Dy të arratisurit që po kërkohen nga policia janë L.B dhe A.Z..