Ish konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, së fundmi ka bërë një deklaratë sa i përket jetës private.

Pas ndarjes nga Bearti, ajo menjëherë ka gjetur dashurinë tjetër.

Lexo Edhe:
E ftuar në një emision ajo tregoi se është njoftuar rastësisht me të dhe janë realisht në njohje.

“E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht. Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”, tha Tea.