Maura Higgins ka treguar trupin e saj fenomenal derisa ka pozuar afër një pishine me bikine seksi për ta promovuar linjën e saj të ngjyrave të trupit

Ajo asnjëherë nuk ka munguar për ta ekspozuar trupin e saj në rrjetet sociale.

Maura Higgins ka treguar fizikun e saj të tonifikuar dhe me ngjyrë këtë të enjte derisa ka pozuar afër një pishine në Gjibraltar për të promovuar linjën e saj të ngjyrave të trupit, “Bellamianta”.

Ish ylli i “Love Island” është dukur e jashtëzakonshme dhe fenomenale në këto fotografi.