Modelja shqiptare ka shfaqur edhe sot asetet e saj në një fustan ngjyrë të portokalltë të mbyllur

Arbenita Xhemajli po vazhdon t’i argëtojë fansat e saj në Instagram me foto të bukura.

Nëna e një vajze, të cilën ajo e ka si frytë të dashurisë së saj me reperin kosovar Fero, është paraqitur sonte me një fustan të shkurtër ku ajo ekspozon këmbët e saj seksi.

Dje, modelja tha që ishte në Manchester të Anglisë dhe kishte kaluar atje njërën prej netëve, siç tha ajo, më të bukura.