Browsing Category

Showbiz

Bukuroshja ‘seksi’ tregon dietën e saj

Jesy Nelson ka një dietë të përditshme derisa ka publikuar një foto të darkës së saj në Instagram.Ylli i Little Mix filmoj pjatën e saj të ushqimit e cila përbëhej nga një gjoks pule dhe tetë karrota të vogla, bashkë me një emoji fytyre…

Loredana pozon me orë 12 mijë euro në dorë

Loredana sërish shfaqet me aksesorë suoer të shtrenjtë.Veshjet e Loredanës janë gjithmonë me shumë stil dhe në rroba të firmave të njohura botërore.E tillë është paraqitja e saj në një nga fotografitë e fundit në rrjetet sociale, ku…

Vdes artisti Gurakuq Dobruna – Kuqi

Artisti Gurakuq Dobruna – Kuqi, ka vdekur sonte pasi ishte shtrirë në spital tash e gjashtë ditë dhe ishte në gjendje kritike.Dobruna pati një sulm të papritur në tru para gjashtë ditëve, rrejdhimisht nuk ka arritur të rikuperohet.…

‘Martohet’ Dafina Zeqiri, del videoja

Dafina Zeqiri ka hutuar të gjithë gjatë ditës së sotme, kur ka postuar një fotografi ku shihet si një nuse shqiptare, por moderne, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë që ka postuar më herët në profilin e saj në rrjetin social Instagram.…

Vdes këngëtari latin nga koronavirusi

Trini Lopez, i njohur për hitin e tij “If I Had a Hammer”, ka vdekur.Ai ndërroi jetë në moshën 83 vjeçare.Miku i ngushtë dhe bashkëpuntori i Lopez, Joe Chavira, e ka konfirmuar vdekjen e tij në një deklaratë dhënë për Fox News të…