Roland Hysi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur i grupit “West Side Family” e ka bërë publik lajmin përmes dy fotove familjare që ka ndarë në profilin e tij në Instagram, por pak orë më vonë, me një foto tjetër në Story lajmëroi se tashmë bebi ka ardhur në jetë dhe gjithçka ka shkuar mirë.