Sulmi me armë në Haraçinë, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur dy bashkëpunëtorë të tij.


Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe në gjendje stabile.