Bie nga motori “Tomos”, ndërron jetë 54-vjeçari nga Prilepi

Më datë 02.04.2024, në ora 17:00, në Drejtorinë e Policisë Prilep është raportuar se në fshatin Nebregovë-Prilep, G.M.(54) nga fshati Nebregovë, duke drejtuar motoçikletën “Tomos” pa targa regjistrimi, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar.

Në aksident shoferi ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave të Prilepit.