Strugani sulmon fizikisht 38 vjeçarin nga Gostivari për shkak të keqkuptimeve për një parking

Tridhjet e tetë vjeçari H.I. nga Gostivari, dje (26-shkurt) në orën 11:00 në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 19:30 në rrugën “Balindollska” në Gostivar për shkak të keqkuptimeve të tyre rreth parkimit të automjeteve, është sulmuar fizikisht nga personi F.N. nga Struga, i cili ishte duke qëndruar përkohësisht në Gostivar. Çështja është duke u pastruar dhe dokumentuar.TS