Një nënë në Mitrovicë ka raportuar të premten në polici se është rrahur nga djali i saj.

recommended by

SPORTING GOODS

Електрична лента за трчање ProSprinter-80% попуст!Само 33 000 ден

Само 33 000 ден

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ

Sipas policisë, ajo tha se dhuna erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor, ka pasur dhunë fizike dhe psikike nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në arrati. Rasti në hetime”, thuhet në njoftim.