Për shkak të një dëmtimi në gju, Neymar ka kohë që nuk po luan por jeta private e tij është në qendër të vëmendjes.

Modelja e “OnlyFans”, Aline Faria, nuk është penduar që ka publikuar bisedat e Neymar me të.

Ishte ky veprim dhe gruaja e futbollistit zbuloi se martesës së tyre i ka ardhur fundi.

“Kurrë nuk kam dashur ta lëndoj, thjeshtë po bëj punën time. Biznesi është biznes”, tha ajo.

Kujtojmë që Neymar i kishte kërkuar foto nudo modeles, e që e njëjta i kishte thënë se duhej të abonohej në kanalin e pistë për t’i parë ato./Indeksonline/