Policia e Vlorës dhe RENEA kanë kryer kontrolle mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës. Nga kontrollet deri më tani janë shoqëruar 14 persona.

Kujtojmë se dhe disa ditë më parë një aksion u zhvillua në Vlorë për ndalimin e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që dyshohet se kanë probeme me ligjin.