Edhe zyrtarisht, Leo Messi do të largohet nga Paris Saint-Germain.

Tani njoftimi ka ardhur nga vet klubi francez

Përmes një videoje, PSG njoftoi largimin e argjentinasit, teksa e falënderoi.

Messi ka tri opsione në tavolinë për vazhdimin e kontratës: Al-Hilal, Inter Miami dhe Barcelona.