Sot ka ndodhur një askident në rrugën Kërçovë – Strugë. Sipas informazioneve jozyrtare të TS, flitet se ka të vdekur dhe të lënduar. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e e aksidentit.

 

@tetovasot_official

Aksident në aksin rrugor Kërçovë-Strugë jozyrtarisht mësohet se ka një të vdekur, dhe dy të lënduar rëndë #viral #tetovasot #foryou #news #tiktok #nevrijademi #foryoupage #tetovë #kërçovë

♬ Beat Automotivo Tan Tan Tan Viral – WZ Beat