Aktori komedian, Vedat Bajrami është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit.

Por, cili do të jetë roli i Vedati në BBVK? Këtë e kuptoni gjatë natës së sotme Prime.

Më vonë, ai hyri dhe u bë banor i shtëpisë së Big Brother Kosova VIP.