Irina Shayk ka postuar një… foto të guximshme në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”.

Modelja ka një prani mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan me miqtë e saj online foto nga përditshmëria dhe puna e saj.
Këtë herë ajo ka publikuar në një storie në llogarinë personale një foto… zbuluese bardh e zi.

Irina Shayk guxon, topless në “Instagram”

Në veçanti, ajo ka pozuar para pasqyrës, e veshur me një fund të gjatë dhe të zi dhe ka lënë gjoksin të zhveshur, duke e mbuluar vetëm me duar.

Irina Shayk guxon, topless në “Instagram”

Më pas ajo publikoi të njëjtën foto në profilin e saj, ndërsa në mbishkrimin e postimit zbuloi se e kishte marrë gjatë vizitës së saj në Paris.