Një ngjarje e pazakontë ndodhi në Montana, SHBA. Një meteor ishte duke rënë, kur kamera e makinës arrin të filmoj momentin magjik.

Në video shihet qartë momenti kur meteori bie dhe krijon një pamje mbreslënëse. Videoja ,më pas u postua në internet ku u bë virale.