Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë në Kampionatin Botëror.

Osmani publikoi fotografinë e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit duke bërë shqiponjën me duar.

“Bravo shqipe”, ka shkruar Osmani krahas fotografisë.