Policia spanjolle ka zbarkuar këtë të martë në Elbasan.

Burime për Abc bëjnë me dije se policia spanjolle në bashkëpunim me Shqiponjat dhe Policinë e Elbasanit po kryejnë kontroll në një Call Center në Elbasan.