Arilena Ara është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundi, ajo ka publikuar një projekt të ri muzikor.

“Dashuria ime”, titullohet kënga e publikuar nga Arilena.
Muzika është realizuar nga Darko Dimitrov ndërsa për tekstin është kujdesur Timo Flloko.

Krahas këngës, një vëmendje të madhe ka marrë dhe klipi i thjeshtë, në të cilin artistja shfaqet pa grim në fytyrë