Braziliani Arthur O’Urso tërhoqi vëmendjen e publikut pasi zbuloi se ishte në një lidhje me nëntë femra. Mirëpo, njëri prej tyre e la ndërkohë… Gjithsesi, ai foli se atyre u duheshin gjithçka, dhe se ai ishte përgjegjës për gjithçka rreth “gruas së tij” ilegale.

Siç thotë ai vetë, jeta e këtij braziliani nuk është aspak e thjeshtë. Ai pranon se nuk është gjithmonë e lehtë të mbash në hap me kërkesat e vajzave. Për t’i mbajtur ata të kënaqur, për shembull, një burrë duhet ta mbajë trupin e tij të skalitur…

– Më kërkojnë të jem në formë gjatë gjithë kohës, ose ka “leksione”… Epo, më duhet të shkoj në palestër, gjithashtu kam eliminuar karbohidratet nga dieta ime. Unë nuk ha gluten, laktozë, madje as bukë apo makarona, filloi Arturi.

Për më tepër, mashkulli duhet të hartojë një “orar seksi” në mënyrë që “të mos çojë në rraskapitje”. Ndryshe, secila prej zonjave ka shije të ndryshme, ndaj disa prej tyre “nuk janë të lumtura” që ai i kushton aq shumë pamjes së tij.

– Disa prej tyre nuk duan të më shohin aq shumë të kujdesem për veten… Por janë vetëm xhelozë, thotë ai.

O’Urso fillimisht ishte i martuar me Luana Kazaki dhe ndau video seksi me të që u fituan deri në 73,000 dollarë në muaj në faqen OnlyFans .

Megjithatë, vitin e kaluar burri vendosi të sfidojë “monogaminë e mërzitshme” dhe të “protestojë” kundër saj. Dasma me tetë gra të tjera nuk ishte e ligjshme, pasi poligamia është e ndaluar në Brazil. Por kishte një ceremoni martese. Ndërkohë, njëra prej tyre, e quajtur Agatha, vendosi të largohej nga ai bashkim, sepse nuk donte ta ndante burrin e saj me gra të tjera.

Epo, njëra më donte vetëm për vete. Unë mendoj se ajo është egoiste… Gjithçka është më e mirë kur ndahet! Dëshira ime ka qenë gjithmonë të kem 10 gra. Unë kam vetëm një vajzë, por dua të kem një fëmijë me secilën nga gratë e mia. Dashuria që ndjej për secilin prej tyre është e njëjtë, thekson ai.

Dhe partnerët e tij pajtohen me të. Ai beson se “qëndrimi i Agatha-s është i gabuar” dhe se ajo pranoi martesën vetëm për hir të aventurës dhe jo për ndjenja të vërteta.