“Këto janë bikinet në të cilat ndihem më së miri”.

Kështu ka thënë Yazmin Oukhellou teksa ka pozuar me bikine të zeza teksa është në rehabilitim në Marrakesh… pas aksidentit fatal me makinë, i cili vrau shokun e saj Jack McLean.

Yazmin Oukhellou ka vazhduar rehabilimin që po i kushton 3000 funte në javë pasi që ajo i shpëtoi një aksidenti fatal me makinë, i cili vrau Jake McLean.

Ylli i Towie (28), ka zgjedhur storiet në Instagram për të treguar trupin e saj në bikine të zeza, para se të deklaroi se ajo “ndihet më mirë së sa ishte më parë”.

Yazmin duket e jashtëzakonshme teksa tregon asetet e saj dhe trupin e saj fantastik.