Vrasja në Shkodër, Artan Hoxha: One shot, one kill! Me mjekrat, si po shkon brisku?

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar pas atentatit në Shkodër, ku mbeti vrarë 19-vjeçari Erjon Xhenje.

Në një status në Facebook, Hoxha s’i ka kursyer ironitë për drejtorin e ri të Policisë, Memhmet Rrumbullaku.

Statusi:

Respekte nga Ekuadori,…
Por mendjen e kemi në atdhe.

Shkodra nuk te “zhgenjen” kurre.

Nuk flas për Vllaznine, se ate po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas per Kirasin…

Meqe i rihapi qeveria keto lojerat e fatit online, Flachscore sapo me njoftoi, se “çunat” e “Rrumbullakosen” skedinen në Kiras të Shkodres…

E paskan luajtur 1-sh….

One shot, one kill….

Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!