Sulmohet në Gostivar nga fqinji i tij

Gjashtëdhjetë e dy vjeçari B.V. nga Gostivari, dje (18-shtator) në ora 17:40 në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët para hyrjes së banesës ku banojnë është sulmuar fizikisht nga fqinji i tij 71-vjeçar M.B.
Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.Ts