Sulmohet fizikisht një person në Balindoll

Dje në ora 14:35, personi E.O.(43) nga Dufi i Gostivarit, në SPB Tetovë ka raportuar se për shkak të keqkuptimeve në trafik, ka qenë i sulmuar fizikisht në rrugën rajonale në Ballindol nga 42-vjeçari I.S. nga Ballindolli.
Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, ndërsa ndaj të përfshirëve do të vijojnë parashtresë përkatëse.Ts