Enca “çudit” rrjetin me fotot e fundit (FOTO)

Enca Haxhiu nuk i ndalon fotot provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja e kolme shqiptare, e cila po bën një jetë në mes Dubait dhe Shqipërisë, vazhdon të postojë foto në Instagram për 2.4 milionë fansat e saj.

Sot ajo ka zgjedhur të postojë në bikine dhe në një fund vere ngjyrë kafe me xixa teksa fansat e kanë komentuar atë për dukjen.

Për momentin Enca ka treguar se është në Bodrum të Turqisë.
Kujtojmë se sivjet Enca ka pasur një bashkëpunim me këngëtarin Navid Zardi e cila më vonë u shlye nga youtube. Kënga titullohej “Kalle”.