Gigi Hadid është shfaqur pa jelek në një kostum të zi teksa i është bashkuar motrës Bella në sfilatën e parë të Victoria Beckham në Javën e Modës në Paris

Gigi Hadid dhe motra e saj Bella ka ndezur të pranishmit teksa ka defiluar në pistë të sfilatës së Victoria Beckham që u mbajt sonte, e premte.

Motra e madhe Gigi (27), është dukur e jashtëzakonshme teksa ka sfiluar pa jelek teksa ka pasur të veshur një xheketë sportive të zezë, me një brez të bardh e teksa ka treguar edhe belin e saj të tonifikuar.
Pamja e saj u kompletua me një palë pantallona të zi, që kishin një rrip të bardh në mes.