Arrestohet për sulm fizik ndaj gruas

Mbrëmjen e djeshme (15-shtator) rreth orës 22:10, në një fshat të Gostivarit, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 26-vjeçarin E.B., i cili paraprakisht në shtëpinë e tyre familjare kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 20-vjeçare. Ai është ndaluar në komisariat dhe ndaj tij do të përgaditet parashtresë përkatëse.Ts