Arrestohen dy persona në Tetovë

Punonjësit policorë të SPB Tetovë, dje (15-shtator) në ora 22:50, në rrugën “107” në Tetovë, kanë privuar nga liria personat A.K.(21) dhe A.O.(19) tek të cilët gjatë kontrollit është gjetë marihuanë dhe një thikë. Pasi çështja të jetë dokumentuar plotësisht, kundër tyre do të pasojnë parashtresat përkatëse.Ts