E ardhmja e Cristiano Ronaldos është ende e paqartë.

Ai ka kërkuar largimin nga Manchester United, por asnjë klub i madh evropian nuk ka shprehur interesim për ta blerë.

Ndërkohë, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez u ndal nga disa tifozë madrilenë dhe iu kërkua të nënshkruante me Ronaldon.
“Të nënshkruajmë me Ronaldon? Sërish? Ai është 38-vjeçar”, ishte përgjigjja e tij.