ELBASAN – Policia e Elbasanit ka ndërhyrë duke shuar një sherr familjarë mes një çifti të rinjsh.

Sipas policisë B.K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), janë vënë në pranga. Këto dy persona akuzohen pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.