Një burrë është arrestuar në Fushë Kosovë pasi dyshohet se ka tentuar ta sulmojë një grua.

Policia njofton përmes raportit se lidhur me rastin palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.