“Mund të me quani, gruaja milingonë”!

Fansat e aktores Lupita Nyong kanë mbetur pak të mërzitur kur e kanë parë atë duke ngrenë insekte në një restorant të njohur.

Ajo është fituese e çmimit Oscar për aftësitë e saj për të luajtur role të ndryshme.
Por, fansat e Lupita Nyong kanë mbetur të mërzitur kur ajo është parë duke ngrenë milingona afër restorantit të njohur Noma në Los Angeles të enjten në mbrëmje.

Aktorja, 39 vjeçare, ka zgjedhur që në Instagram të postojë një klip ku shihet duke ngrenë milingona në mënyrë bizare, në një shërbim me ushqime te çuditshëm që është shpërndarë nga organizata jo qeveritare MAD dhe kompania e makinave , Audi.