Bukuroshja ka postuar një set të ri fotosh nga shkretëtirat e Nevedës dhe është dukur thjesht e mahnitshme

Mis Trejsi Sejdini është duke vazhduar fotosesionet e saj dhe modelimet për veshje të ndryshme.

Pas Mykonos së Greqisë, ku bukuroshja kosovare bëri disa fotosesione për bikine, ajo është parë me një fotosesion në Nevada të Las Vegasit.

E veshur provokative dhe ku tregon trupin e saj të tonifikuar ka treguar se pse është njëra prej vajzave më të kërkuara sot për të modeluar në veshje të ndryshme.