Një person është gjetur i pajetë në bregdetin e Durrësit.

Viktima është një 80-vjeçar me iniciale V.Ll.

Sipas informacionit paraprak dyshohet se i moshuari është mbytur. Trupi i pajetë është gjetur sot rreth orës 11”20 në lagjen nr.1 Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, njofton abcnews.al.